top of page

CENÍK KOSMETICKÝCH RELAXAČNÍCH OŠETŘENÍ

HOLISTICKÁ OMLAZUJÍCÍ PÉČE   2500 Kč

Ošetření pro aktivaci a ochranu kolagenových vláken, silné omlazení a obnovu hustoty pleti

Postup ošetření: Přípravná fáze s mikročásticemi černého uhlí, ultrazvukové čištění, dermabraze, aplikace aktivních látek specifickým pro ošetření, neinvazivní mezoterapie, relaxační masáž, aromaterapeutická maska z třešňového květu.

Hlavní složky: ETERNAL BEAUTY – revoluční omlazující látka pro pevnost, 5 RŮSTOVÝCH FAKTORŮ – omlazení, pružnost a hebkost pleti

OŠETŘENÍ VÝRAZOVÝCH VRÁSEK   2500 Kč
Ošetření pro redukci délky a hloubky vrásek

Postup ošetření: Anti - age peel, ultrazvukové čištění, dermabraze, aplikace aktivních látek specifickým pro ošetření, neinvazivní mezoterapie, energetická masáž založená na obličejové józe a baňkování, maska uvolňující svalové napětí.

Hlavní složky: BTX Tripeptide - neutralizace stahů obličeje, TISSULAGE TECH-obnova hustoty pokožky.    


PROJASNĚNÍ A ZJEMNĚNÍ   2500 Kč
Ošetření pro zesvětlení a obnovu zašedlé, dlouho neošetřované pleti.
Postup ošetření:  Ultrazvukové čištění, hloubková exfoliace na bázi přírodních kyselin, vyrovnání PH, aplikace aktivních látek specifických pro ošetření, neinvazivní mezoterapie, obnovující masáž, japonská zesvětlující maska. 
Hlavní složky:  NIKOTINAMID – depigmentační látka, ASPARAGOPSIS – řasa proti stárnutí buněk, Komplexní peel nové generace na bázi kyselin a rostlinných výtažků.

PROBIOTICKÁ PÉČE eco nature   2500 Kč
Ošetření pro yytvoření ochranného, detoxikačního filmu proti chemickým látkám a UV záření, zlepšení celkového stavu pleti

Postup ošetření: PH peel z prstové limety, ultrazvukové čištění, dermabraze, aplikace aktivních látek specifických pro ošetření, neinvazivní mezoterapie,  aktivující masáž, maska s laktózou a kyselinou mléčnou.

Hlavní složky:  D-PROTECT- komplex pre a probiotik pro hloubkovou opravu pleti, SKINADAPT- tvorba esenciálních proteinů pro kvalitní růst podkoží, PEPTIDY- zlepšení stavu kožní bariéry.


VYROVNÁNÍ KOŽNÍ ROVNOVÁHY V ODOBÍ MENOPAUZY   2500 Kč
Ošetření pro obnovení komfortu, hloubkovou výživu a omlazení srovnatelné s vitaminovou mezoterapií
Postup ošetření: PH 5-8 peel, ultrazvukové čištění, diamantová mikrodermabraze, aplikace aktivních látek specifických pro ošetření, neinvazivní mezoterapie, prohřívací masáž, energizující maska s řasami z Bretaně.

Hlavní složky:  KOENZYM Q10 v mikro kapslích – zvýšení buněčného omlazení, CHRONO BALANCE – epigenetická látka pro tvorbu kolagenu, NUTRICARE – spojení pěti olejů pro výživu a výplň pleti.


OCHRANNÉ OŠETŘENÍ PŘI PRÁCI VE ZNEČIŠTĚNÉM PROSTŘEDÍ   2500 Kč

Ošetření proti proniknutí nežádoucích částic do struktury pleti. Ocenění od španělského Vogue 2018 za nejlepší ošetření v salonu

Postup ošetření: Peel pH 4,5, ultrazvukové čištění, dermabraze, Pre-maska s účinkem oxygenoterapie, aplikace aktivních látek specifických pro ošetření, neinvazivní mezoterapie  masáž s prvky reflexologie, okysličující maska s okluzivní bariérou.
Hlavní složky: MPC DEFENSE COMPLEX - stimulace ochranného štítu na povrchu pleti, LIFE-CYTOXYGEN-molekulární kyslík pro celkové okysličení podkoží.     


PLEŤOVÁ HYGIENA   2500 Kč

Ošetření pro eliminaci nečistot a bakterií v hlubších vrstvách pleti, hloubkové pročištění

Postup ošetření:  Future peel, ultrazvukové čištění, diamantová mikrodermabraze, aplikace aktivních látek specifických pro ošetření, neinvazivní mezoterapie, vyrovnávací masáž, uzavírací mátová maska.

Hlavní složky:  OPEN PORE komplex – pro otevření a změkčení ošetřované oblasti na bázi přírodních esenciálních olejů a hydrolyzovaného ovsa, AKTIVNÍ KYSLÍK – zvýšení metabolické aktivity a buněčného dýchání.    

 

HLOUBKOVÁ HYDRATACE eco nature   2500 Kč
Ošetření pro hydrataci, objem a tonizaci srovnatelné s hydratačními injekcemi
Postup ošetření: Enzymatický peeling, ultrazvukové čištění, dermabraze, aplikace aktivních látek specifických pro ošetření, neinvazivní mezoterapie, vyrovnávací masáž, maska z řas wakame s rýžovým olejem.
Hlavní složky: KONCENTROVANÁ MOŘSKÁ VODA – zvýšení buněčné aktivity v podkoží, HYADISINE – látka pro silnou hydrataci, 14GENŮ pro omlazení pleti, FUGOCEL – přírodní složka pro stimulaci proteinu.


OPRAVA PLETI PŘI DERMATITIDÁCH   2500 Kč

Ošetření pro úlevu citlivé intolerantní pleti a její nápravu. Velmi vhodné pro pleť s dermatitidou a rosaceou

Postup ošetření: Šetrné čištění přírodními saponiny, aplikace aktivních látek specifických pro ošetření, impregnovaná biocelulózní maska
Hlavní složky: SKINBIOME REPAIR - exkluzivní složka pro odolnost a posílení kožní bariéry. Sense peptid - proti olupování kůže. Fytoaktivní látky z kukuřice obnovující toleranci pleti.

 

APLIKACE CHEMICKÉHO PEELINGU   2000 Kč
Ošetření pro řešení různých defektů na pleti za pomoci jednosložkových a vícesložkových kyselinových peelingů.

 

ZÁKLADNÍ ČIŠTĚNÍ PLETI   1000 Kč

Toto ošetření nabízím pouze pro dětské klienty studia, kteří s péčí o sebe teprve začínají. 
   

Services
Contact
Portfolio
bottom of page